Hakkımızda

Adını yöreye özgü mis kokusu ile bilinen Nergis çiçeğinden alan 8 odalı mini otelimiz  turkuvaz renkli insanın aklını başından alan cam gibi bir denizi ile minik bir koyda yer almaktadır.Komşularımızla paylaştığımız mini bir koy

Otelimizde deniz mazaralı bahçe manzaralı ayırımı yok , her yer deniz manzaralı .Deniz derin, ayak basan yer yok ama su cam gibi berrak, kıyı kayalık plaj yok ama kuma-çakıla bulaşmadan suya gir-çık,denize sıfır konumdayız ,koya inerken  aralarda muhteşem manzaralı çim teraslar, kıyıda ise güneşlenme için şirin taş teraslar var.

Her yerde müzik yayını yok,ister kendi müziğini ,ister dalgaların sesini dinleyerek kitabını oku,ister dinlen.Yaz kalabalığından hoşlanmayanlar için ideal.

Profesyonel bir hizmet yok ancak canı gönülden  hizmet var.

Sabah kahvaltısında saat sınırlaması ve açık büfe yok ,size özel hazırlanmış kahvaltı da sunulan yiyeceklerin lezzeti veçeşitliği bize özgü,çünkü başta zeytin ve reçeller olmak üzere pek çoğu kendi imalatımız.Yöreye özgü enginar reçeli, karabaşotu reçeli, kelle peyniri, hurma zeytinin yanı sıra İzmir in gevreği,boyozu ,pişisi, karaburun peynirli pidesi,börekleri ,çeşit çeşit kek ve kurabiyelerimiz de hergüne ayrı bir süpriz olarak sizin için hazırlanıyor.Bu kadar doğa ile iç içelikte dünya ile bağlantınız kopmasın diye günlük gazeteler her sabah masanızda..

Sonrasında gün sizin.

Nursel Gürses   |  Tel :  0232 731 41 46  |   E-Posta : info@nergisotelkaraburun.com  |  Adres : İskele Mah. Burgaz arkası Mevkii 105. Sokak No: 55  Karaburun / İZMİR

Pitikare