Fiyatlarımız

 

 

SEZON FİYATLARIMIZ

 

Fiyatlarımız 2 kişi oda kahvaltı için geçerlidir.

Razakı ve Zeytin odaları 3 kişi konaklamaya  müsaittir. 3 kişi konaklama fiyatı ;

4 kişilik odamız bulunmamaktadır.

Tesisimize 12 yaşından küçük çocuk kabul edilmemektedir.

15 haziran-15 Eylül arası  3 günden az rezervasyon yapamıyoruz.

Bayramlarda yüksek sezon fiyatımız geçerlidir.

Gün içerisinde açıktığınızda büyük bir ev mutfağına sahip olan  otelimizde ;hergün bir ev yemeği menüsü hazırlanmaktadır,bu menülerin içinde bazen kabak zıngata,sinkosta,keşkek gibi yöresel yemeklerde olabilmektedir.

 Ayrıca zeytinyağlılar, mantı,köfte,makarna,salata çeşitleri,patates kızartması,tost hamburger menüde olanlardan bazıları.

Akşamları da menüden servis yapılmaktadır.

Balık yemek isterseniz de ;İzmir in en kuçuk ilçesi olan Karaburun minik bir ege kıyı kasabasıdır,akşamları İskele  bölgesindeki balık restaurantlarında meşhur kefalimizin , deli balığımızın tadına bakabilir, yürüşler yapıp,yeni açılan birkaç bar da müzik dinleyip ,içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Otelimizin muteşem manzaralı terasında ;gün batımında ve mehtaplı geceler için ise  içki servisimiz bulunmaktadır.

Küçük bir işletmenin zorunlu doğası gereği ;rezervasyonların kesinleşmesi için en geç 2 iş günü içerisinde 3 gün dahil ve altı konaklamalarda tamamının 3 gün üzeri konaklamalarda toplam konaklama bedelinin % 50'sinin banka hesabımıza havale/eft yapılarak ödenmesi gerekmektedir.Kalan bakiyeyi  check-in aşamasında kredi kartı ile veya nakit ödeyebilirsiniz.Erken çıkışlarda ücret iadesi yapılamamaktadır.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

HSBC Bank İzmir Şb.( 350 Şb kodu) Nursel Gürses
IBAN NO: TR
3800 1230 0350 1011 3542 7100

Kaporaların check/in tarihinden; 1 ay  önceki iptallerde tamamı, 14  gün önceki iptallerde %50'si iade edilmektedir.Sonraki iptallerde iade yapılmamaktadır.

Odalara giriş saati 14.00 - Çıkış saati en geç 12'dir.

*Tesisimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

 

Nursel Gürses   |  Tel :  0232 731 41 46  |   E-Posta : info@nergisotelkaraburun.com  |  Adres : İskele Mah. Burgaz arkası Mevkii 105. Sokak No: 55  Karaburun / İZMİR

Pitikare