Nergis Otel Karaburun

Nergis Otel'e hoşgeldiniz ;

Oksijen deposu, tanrıların dağı Mimas ın eteklerindeki Karaburun un; en güzel turkuvaz mavisi koyunda küçük otelimizde konuklarımızı Haziran 2008 dan bu yana ağırlamaktayız.

Otelimiz Karaburun merkezdedir.Bulunduğumuz koy gürültü ve kalabalıktan uzak denizin ve sessizliğin tadını çıkarabileceğiniz,güneşlenip kitabınızı rahatlıkla okuyabileceğiniz bir konumdadır.Tamamı deniz manzaralı ve balkonlu ,özenle döşenmiş ,konforlu, ferah,temiz Nergis, Sümbül, Deniz,Ada,Defne,Ardıç,Razakı,Zeytin olmak üzere 8 odası ile butik otel konseptinde hizmet vermektedir.Oda kahvaltı hizmet veren otelimizde,ayrı bir koyda bulunmamız sebebiyle gün içerisinde aperatif yiyecekler, ev yemekleri, yöresel yemekler bulabilirsiniz.

İzmir in en kuçuk ilçesi olan Karaburun minik bir Ege kıyı kasabasıdır,akşamları İskele  bölgesindeki balık restaurantlarında meşhur kefalimizin deli balığımızın tadına bakabilir, yürüşler yapıp,yeni açılan birkaç bar da müzik dinleyip ,içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Otelimizin muteşem manzaralı terasında ;gün batımında ve mehtaplı geceler için  içki ve aperatif yiyecekler ve mezelerimiz ise her zaman mevcut.

 

Önemli duyurularımızdan ve güncel kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen bilgilerinizi kaydediniz.
Ad Soyad
E-Mail
 

Nursel Gürses   |  Tel :  0232 731 41 46  |   E-Posta : info@nergisotelkaraburun.com  |  Adres : İskele Mah. Burgaz arkası Mevkii 105. Sokak No: 55  Karaburun / İZMİR

Pitikare